пʼятниця, 27 листопада 2015 р.



               Флешмоб  " З КНИГОЮ В СЕРЦІ"        

Тимченківська бібліотека в рамках Всеукраїнської акції 

 "УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ ЧИТАЄ" ОРГАНІЗУВАЛА ФЛЕШМОБ "з КНИГОЮ В СЕРЦІ"

  
1.Час проведення: 3 липня 2015 року о 10.00
2. Тривалість флеш-мобу: 15 хв.
3. Флешмоб проходив  на вулиці  біля бібліотеки.

4. До участі у заході запрошувалася  молодь села.
5. Основне правило флеш-мобу – прийти з улюбленою книжкою.
6. Ціль флеш-мобу: популяризація книги та залучення молоді до читання!



       Бібліосерпантин  « Книги для млодих, активних,модних».

З метою популяризації  літератури, вивчення інтересів молоді, а головне - одержання "портрета" сучасного молодого читача літератури в тимченківській сільській бібліотеці 3 липня проведено для молоді села  бібліосерпантин 

                       "Книги длямолодих,активних,модних".

      Проблема читання сьогодні актуальна як ніколи. Змінився статус читання в структурі дозвілля сучасної молоді, левина частка тепер належить у ньому телевізору, комп'ютеру, іншим розвагам. Та й соціокультурні тенденції стали іншими. Прагматизм – ось провідна філософія сучасності. А вона не дуже стимулює потяг до художньої книжки.   Тож і наслідки відповідні.
      Найсучасніші мультимедіа не можуть замінити пристрасного людського слова.
     Бібліотекар в ході зустрічі  намагався  допомогти молоді привернути увагу до читання книжки та рекламував різні за тематикою книги.
                                            Завданням  бібліотекаря було:  

  •    переконати молодь в тому, що життєвий  шлях стає набагато простішим, коли пролягає через книжку. Кожна книга – скарб, мудрість, ретельна праця, ідеї.
  •   привернути увагу молоді до книги та читання як важливих  факторів збереження і розвитку світової та національної культури;
  • формування у молоді сталої  зацікавленості до читання  та підвищення читацької культури. 
  • Бібліотекар знаходив підхід і увагу до кожного читача, бо зараз найголовніше – щоб молодь не перестала читати в принципі.

 

 




        Феєрверк книжкових виставок

Книжкова виставка – це своєрідна візитна картка кожної бібліотеки, за якою оцінюють і якість фонду, і  стиль її роботи. Книжкові виставки, як напрям бібліотечно-інформаційної діяльності,  з’явились ще в середині ХІХ століття. Сьогодні це настільки обов’язкова форма популяризації літератури до якоїсь певної дати чи події в суспільстві, що книжкові виставки сприймаються просто як частина  бібліотечного інтер’єру.
    Шановний, Читач! В цьому розділі нашого сайту Ви зможете ознайомитись з цікавими книжковими виставками, які були в нашій бібліотеці.

              "Рідний край, моя країна. Все це - мила Україна"


     "Від  народної скарбниці, відвертатись не годиться"

               " Світе тихий,краю милий, моя Україна"

             "Твоя слава,Кобзарю,не вмре,не поляже"

                   " Візьми ці книги - відкриєш серце"

               "Рідна мово - краю батьківського пісня"

                                      "Симоненку - 80"

               "Голодомор: невиплакані сльози України"

  




Загальні відомості про Тимченківську сільську



бібліотеку-філіал


Тимченківська  сільська бібліотека - філіал  розміщена  у приміщенні сільського Будинку культури в с. Тимченки. Займає три  кімнати.     
Бібліотекар – Дзюба Тетяна Василівна.
 


Бібліотекою обслуговується 800 читачів, планові показники по відвідуванню та книговидачі виконуються. Закуплено 3 ноутбука, принтер,мультимедія,  підключені до Інтернету, відкрито інтернет – бібліотеку. Також бібліотека підключена до  програми «Бібліоміст».  




Наша бібліотека – інформаційний, культурний, освітній заклад, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел та головним завданням якого є забезпечення інформаційних,освітніх, культурних та інших потреб користувачів.
Сільська бібліотека багатогранна. Вона створює комфортне середовище, здійснює психологічне розвантаження, є відкритим домом для всіх, кому потрібна книга і спілкування. Тому, наша сільська бібліотека, не обмежується традиційними формами роботи, а шукає і шукає нові шляхи популяризації фондів. Тільки так бібліотека завжди буде залишатися втіленням нового, незнаного і креативного.