понеділок, 28 грудня 2015 р.

Флеш-моб «Зупинимо СНІД разом».



*    До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  з метою привернути більше уваги підлітків до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу, 1 грудня за участю учнів школи був проведений   флеш-моб 
              «Зупинимо СНІД разом».

 

Мандрівка в минуле: «Із сивої глибини віків бере початок наша мова…»



         9 листопада - День української писемності та мови.

       З метою вшанування слова, книги, рідної української мови в бібліотеці, 9 листопада, з учнями 3 класу відбувся захід -    мандрівка в минуле: 
              «Із сивої глибини віків бере початок наша мова…»
    Непомітно та цікаво промайнув час у ході заходу.  Бібліотекар розповіла дітям про витоки української писемності, значення мови в житті людини. Учні поринули у світ краси  українського слова та пісні, та з задоволенням взяли участь у вікторині, виразно читали поезію про рідну мову. Діти отримали  позитивні емоції, сповнені любові до рідного слова. 


Літературна година – вшанування «Майстер українського слова Михайло Старицький».



*    Бібліотекар провів з учнями школи  
                       літературну годину – вшанування  
     «Майстер українського слова Михайло Старицький».



         Щоб вшанувати пам’ять видатного драматурга, поета, письменника, одного з корифеїв українського професійного театру,викликати інтерес в учнів до духовної спадщини талановитого митця, вчити учнів гарно декламувати,пробувати себе в акторській ролі, виховувати в учнів почуття гордості і захоплення за наших діячів духовності, які залишили для нащадків неоціненну спадщину і був проведений цей захід.

      З самого початку заходу діти поринули у біографічний та літературний світ письменника, бібліотекар розповіла присутнім сторінки біографії,  про мистецьку спадщину Старицького, яка живе повним життям і сьогодні, і яка активно впливає на наших сучасників, зберігаючи не тільки історико-пізнавальну цінність, а й виховну та естетичну… Дізналися, що Старицький  був справжнім учителем молодих українських письменників і відіграв велику роль в організації літературного і громадського життя 1890-х рр.

      В історії української драматургії Старицький відзначається як видатний
майстер гострих драматичних ситуацій і сильних характерів.

      Присутні зрозуміли, яке особливе значення мають його історичні драми: «Богдан Хмельницький»(1897) та «Маруся Богуславка» (1899).  

    Весь захід супроводжувався мультимедійним переглядом.

    Також діти мали змогу подивитися невеликий уривок із п’єси «За двома зайями».

    В кінці заходу прозвучала пісня на слова Старицького « Ніч яка місячна», а також присутні дізналися  про історію її виникнення.

        Проведений захід ще раз  засвідчив  негаснучий потяг учнів до творчості

 Михайла Старицького – класика української драматургії, одного з

 фундаторів українського професіонального театру.

«Нині свято нашого народу! Свято України її роду».



          
  Цікаво і змістовно 22 серпня з дітьми було проведено 
                                            годину державності
        «Нині свято нашого народу! Свято України її роду».
    Бібліотекар  розповіла присутнім про ухвалу Акта проголошення незалежності України та його історичне значення для нашого народу, діти декламували вірші про Україну, незалежність держави, прапор України. Також  була цікава розповідь з історії Державного прапору та державні символи України, адже кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. На завершення бібліотекар  провела з дітьми вікторину «Географічна подорож по Україні».

Гра – подорож «Чарівний світ казок»,




 Для дітей шкільного табору, 10 червня в бібліотеці, був організований цікавий захід, гра – подорож «Чарівний світ казок», яка стала цікавою і корисною.

      Казка… Лагідна колиска дитинства. З неї вийшло все людство. З віку в вік, з покоління в покоління горіли дитячі оченята на цей дивовижний казковий світ. В ході заходу дітки здійснили цікаву подорож сторінками улюблених казок.
Бібліотекар зумів їх зацікавити змістовною грою. Дітки з захопленням відповідали на поставлені запитання.